Іерей  Володимир Боєчко

Іерей  Володимир Володимирович Боєчко, народився 27 липня 1986 року в селі Молодилів, Івано-Франківської області, Коломийського району, в сім’ї священика.

1992-2001рр. навчався в  Сідлищенській ЗОШ 1-2 ступенів, здобув неповну середню освіту.

2001-2004 рр. навчався в  Отинійському ліцеї №33, по закінченні якого,здобув  спеціальність «кухар-кондитер».

2004-2008 рр. навчався в Київській Духовній Семінарії.

2 серпня 2008 року одружився. Дружина Боєчко (Лугова) Тетяна Василівна, народилась 4 березня 1987 року, державний службовець.

14 грудня 2008 року був рукоположений в сан диякона у Трапезному храмі Свято-Успенської  Києво-Печерської Лаври.

20 березня 2010 року був рукоположений в сан священика у Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської  Києво-Печерської Лаври.

29 березня 2011 року до дня Святої Пасхи нагороджений камилавкою.