Понедельник, Ноября 19, 2018

   
Размер

Публікації

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ АРХІЄПИСКОПА БІЛОГОРОДСЬКОГО НИКОЛАЯ

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ АРХІЄПИСКОПА БІЛОГОРОДСЬКОГО НИКОЛАЯ


ВСЕЧЕСНІ ОТЦІ, ДОРОГІ БРАТТЯ І СЕРСТРИ

ПРИДЕРЖАЩА ВЛАДО БІЛОГОРОДКИ


“Дева днесь Пресущественнаго раждает,

и земля Неприступному приносит…”

(Кондак Рождества Христового).

 

З Божої милості Отця Небесного, ми знову в цьому році сподобилися зустрічати безмежну любов Божу, явленну для спасіння роду людського.

Тайна великої любові, яку світ не освідомив в своїх помислах про прихід Сина Божого на землю для спасіння всього людства, явилася в Вифлеємській печері.

Святкуючи Народження в тілі Предвічного Сина Божого, в Якому являється ніким не впізнанна, але створена, явлена таїнственна невичерпна любов Божа, осяяна світлом Божественної благодаті. Син Божий з любові до людини в безмежній благості до нас грішних, зійшов на землю і втілився ради нашого спасіння, щоб примирити людину з Богом Отцем і відкрити їй вхід в Царство Небесне для вічного блаженства в Його духовній радості. Ця радість і торжество не земна велич цього празника, бо навіть із сплином часу вона ніколи не померкне і не умалиться, а просвічуючи наші душі світлом свого торжества, вселяє в них вічну непереходящу духовну радість, знову закликає всіх нас до радісного привітання друг з другом словами:

"ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!"

"СЛАВІМО ЙОГО!"

Розділяючи разом з Вами радість Різдва Христового від Новонародженного Богомладенця Господа нашого Іісуса Христа засилаю свої щирі молитовні побажання: миру, Христової любові і Його неоскудіваючої Божої помочі на довгі й благословенні літа.

 

Николай

Архієпископ Білогородський

вікарій Київської Митрополії


Різдво Христове 2012/2013 р.

с. Білогородка

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Святы́й Архистрати́же Бо́жий Михаи́ле, моли́ Бо́га о нас!

По благословению Блаженнейшего Владимира, Митрополита Киевского и Всея Украины
Ключевые слова: Храм Святого Архистратига Михаила, Белогородка, Архиепископ Николай

Регистрация