Присяга студентів Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ"

16 cічня, на запрошення начальника Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ" архієпископ Білогородський Николай взяв участь в урочистих заходах з нагоди складання присяги студентами-першокурсниками Інституту.

Урочистий ритуал пройшов на площі Знань НТУУ “КПІ” В урочистостях взяли участь керівники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Київської політехніки, представники Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони України, ветерани Інституту та військ урядового зв’язку, батьки та близькі родичі особового складу Інституту та інші гості.

В цей святковий день 114 курсантів другого курсу ІСЗЗІ НТУУ “КПІ” присягнули на відданість Українському народові.

Архієпископ Николай закликав студентів з високою відповідальністю виконувати свій обов’язок та окропив їх святою водою.

Начальник Інституту генерал-майор Держспецзв’язку Піскун Сергій Жанович подякував владиці Николаю за постійну увагу та духовну опіку особового складу та курсантів Інституту.

 

 

Архієпископ Білогородський Николай протягом шести років постійно приймає участь в урочистих заходах з нагоди складання присяги та випуску молодих офіцерів Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ".

За особливу увагу до особового складу та курсантів нагороджений пам’ятним нагрудним знаком інституту.