Вторник, Декабря 11, 2018

   
Размер

День пам'яті засновниці Київської Введенської обителі преподобної матері Димитри

21 серпня, в день 1-го і 2-го перенесення в обитель мощей преподобної матері Димитри, святкову Божественну літургію c благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершили архієпископ Білогородський Николай, епископ Бородянський Варсонофій, епископ Васильківський Миколай та намісник монастиря єпископ Фастівський Даміан у співслужінні братії обителі, а також духовенства Київської єпархії.

Преподобна Димитра мирно почила 9/22 березня 1878 в Санкт-Петербурзі, в день пам'яті Сорока Севастійських мучеників, воїнів Христових. За розпорядженням митрополита Ісидора вона була тимчасово похована в Олександро-Невській Лаврі, в «наметі» при Федоровской церкви. 8/21 серпня 1878 тіло матінки Димитри було перевезено з Санкт-Петербурга до Києва і поховано, згідно з її передсмертного побажанню, в Введенській громаді, в нижньому храмі-усипальниці. 16 вересня (за новим стилем) 1960, після закриття Введенського монастиря, мощі матінки Димитри були перенесені з храму і перепоховані на Звіринецькому кладовищі. 8/21 серпня 1996 року, з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, і дозволу влади міста відбулося набуття мощей матінки Димитри та їх повернення з Звіринецького кладовища в обитель.

По завершенні Літургії перед мощами преподобної Димитри, був відслужений молебень з акафістом і звершений хресний хід навколо обителі.

Більше фото >>>

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Святы́й Архистрати́же Бо́жий Михаи́ле, моли́ Бо́га о нас!

По благословению Блаженнейшего Владимира, Митрополита Киевского и Всея Украины
Ключевые слова: Храм Святого Архистратига Михаила, Белогородка, Архиепископ Николай

Регистрация