Суббота, Декабря 15, 2018

   
Размер

Відбулося поховання архієпископа Білогородського Николая

18 червня у головному соборі Київського Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря у Феофанії було звершено заупокійну Літургію та відспівування новоспочилого вікарія Київської Митрополії архієпископа Білогородського Миколая.

З благословення Його Блаженства, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України заупокійну літургію по новоспочилому архіпастирю очолив Високопреосвященнійший Серафим, архієпископ Яготинський.

Йому співслужили вікарії Київської Митрополії єпископ Фастівський Даміан та єпископ Васильківський Миколай. У Чині відспівування і поховання новоспочилого архієпископа Миколая взяли участь архієпископ Яготинський Серафим, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай та духовенство Київської єпархії.

Наприкінці богослужіння єпископ Даміан звернувся до присутніх на богослужінні представників духовенства, мирян, рідних та близьких спочилого владики з напутнім словом.

Після того, як труну з тілом архієпископа Миколая під спів монастирського хору було обнесено навколо Свято-Пантелеймонівського храму, траурна процесія рушила до монастирського цвинтарю, де і відбулося поховання новоспочилого владики.

Більше фото>>>

news.church.ua

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Святы́й Архистрати́же Бо́жий Михаи́ле, моли́ Бо́га о нас!

По благословению Блаженнейшего Владимира, Митрополита Киевского и Всея Украины
Ключевые слова: Храм Святого Архистратига Михаила, Белогородка, Архиепископ Николай

Регистрация