У нашому храмі звершуються заупокійні служби: панахида, літія.

На згадку про мертвих, за загальноприйнятим звичаєм, ми ставимо свічку на стіл з металевою дошкою, на якій розташовані осередки для свічок та невеликий Хрест. Він знаходиться з лівої сторони у нашому храмі. Ці свічки знаменують собою, що віра в Ісуса Христа може зробити всіх покійних православних християн причетними до Божественного Світла, Світла Вічного Життя в Царстві Небесному. Тому коли ми ставимо свічку за упокій, треба Господеві піднести молитву за померлих, яких ми хочемо згадати: "Упокой, Господи, души усопших раб твоих (имена их). Прости им все согрешения вольные и невольные, даруй им Царствие Твое Небесное."

У нашому храмі Ви можете замовити панахиду чи заупокійну літію. Панахидою називається молитва про померлих. Панахиди звершуються і в будинку, де знаходиться тіло померлого, і в храмі, і на могилі. На панахиді можна молитися за одного чи кількох померлих християн.

Можна також відслужити літію за померлими. Слово «літія» у перекладі з грецької означає «посилене моління». Ця служба коротша за панахиду. Її так само звершує священик на прохання родичів. Літія може відбуватися в будинку, у храмі та на могилі.

 

Щоб замовити панахиду чи літію, потрібно звернутися до церковної лавки  або домовитися зі священиком.

Заупокійні панахиди та літії у нашому храмі правляться в дні звершення Божественної Літургії   РОЗКЛАД  БОГОСЛУЖІНЬ >>>

  • с. Білогородка, вул. Володимирська, 37 А
  • Настоятель храму протоієрей Вячеслав Лазорик
  • тел. +38(097)-68-23-569
  • xram.com.ua@gmail.com
  • від ст. м "Академмістечко" маршрут №796 "Київ-Боярка"
  • від ст. м "Нивки" маршрут №748 "Київ-Білогородка", №749 "Київ-Бобриця"
  • від ст. м "Виставковий центр" маршрут №374 "Київ-Білогородка"